SPOTKANIE Z ALPAKAMI

Szanowni Państwo, drogie dzieci, mili goście,

Aktualnie mamy otwarte rezerwacje do 1 marca 2020 r.

Zanim przystąpicie Państwo do rezerwacji, uprzejmie prosimy o przeczytanie poniższych informacji - dla ułatwienia zaznaczone na niebiesko oraz zapoznanie się z Regulaminem przebywania na terenie Hodowli Alpaki Na Okęciu. Ta prośba pojawia się nie bez powodu. Dbamy o jak najlepszą organizację spotkań, miłą atmosferę, komfort i bezpieczeństwo naszych gości a także o bezpieczeństwo i dobro naszych zwierząt. Chcemy również uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, że ktoś czegoś nie wiedział i jest zmuszony udać się do bankomatu opóźniając spacer dla reszty grupy. Prosimy jedynie o minutę Państwa czasu na zapoznanie się z informacjami przed dokonaniem rezerwacji i przybyciem.

Terminy Spotkań z Alpakami  

Niedziela      12.00 - 12.30   Wizyta w alpakarni

Niedziela      13.30 - 14.30   Spacer z alpaką

Na każde spotkanie z alpakami należy się wcześniej zapisać

Przybycie na spotkanie. Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie na umówione spotkanie. Nie ma potrzeby przyjeżdżać 30-40 min przed czasem, ponieważ zwierzęta w ostatniej chwili są przeprowadzane z wybiegu do miejsca spotkań. Ze względu na bezpieczeństwo zwierząt podczas przeprowadzania bramę na teren otwieramy kilka minut przed godziną spotkania.

Na czym polega Wizyta w alpakarni - rozpoczniemy od zapoznania się z Alpakami. Opowiemy o zwierzętach, ich naturze, postaramy się opowiedzieć jak najwięcej ciekawostek i zdarzeń z naszego doświadczenia. Uczestnicy otrzymają pakiet alpaczych smakołyków, będą mieli możliwość przebywania ze zwierzętami i robienia sobie z nimi zdjęć. Będziecie Państwo mieli kontakt z naszym całym stadem.

System rezerwacji poprosi o podanie liczby zwierząt. Nie ma to znaczenia ile zwierząt wybierzecie, bo i tak będziecie przebywać z całym stadem.

Wizyta u Alpak potrwa ok. 30 minut. Koszt: 30 zł za każdego uczestnika powyżej 3 roku życia.

Ta forma spotkania z alpakami jest przez nas rekomendowana dla rodzica z bardzo małym dzieckiem.

Na czym polega Spacer z alpaką - rozpoczniemy od zapoznania się ze zwierzętami i opowiemy o zasadach bezpiecznego spacerowania. Opowiemy o zwierzętach, ich naturze. Uczestnicy otrzymają pakiet alpaczych smakołyków, będą mieli możliwość zapoznania się z Alpaką, z którą wkrótce wyruszą na spacer. Na spacer wyruszamy grupą zwierząt spacerujących wraz z prowadzącymi je gośćmi. Spacerujemy po pobliskich uliczkach.

Spacer potrwa ok. 45 minut. Koszt: 70 zł za każdego uczestnika powyżej 13 roku życia.

Obuwie.

Prosimy o ubranie pełnego (zakrytego) obuwia. Przed wejściem do stajni każdy uczestnik jest zobowiązany do przejścia przez matę dezynfekującą. Jest to mata nasączona antybakteryjną pianą. Może się zdarzyć, że płyn dostanie się do butów odkrytych lub zamoczy buty z chłonną podeszwą (np. espadryle). Piana jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia, chodzi wyłącznie o ewentualny dyskomfort. Zakryte obuwie jest też wskazane w przypadku spacerowania po wilgotnych terenach oraz w celach ochronnych przy ewentualnym nadepnięciu stopy przez zwierzę.

Cennik usług

Spacer z alpaką po Okęciu: 70 zł każdy uczestnik spaceru powyżej 13 roku życia.

Dzieci poniżej 13 roku życia spacerują ze zwierzęciem bezpłatnie jednak zawsze pod opieką osoby dorosłej. Każda osoba od 13 roku życia biorąca udział w spacerze podlega opłacie bez względu na to, czy prowadzi zwierzę, czy tylko robi zdjęcia.

Każde dziecko musi być pod opieką jednej osoby dorosłej. Jeśli zostały zarezerwowane dwie alpaki a przyjechał jeden rodzić z dwojgiem dzieci, będziemy zmuszeni zaproponować Państwu wspólny spacer rodzinny z jednym zwierzęciem. 

Jeśli zaś dwie lub więcej osób dorosłych chce prowadzić jedną alpakę lub towarzyszyć w spacerze, opłata zostanie pobrania od każdej z osób. 

Wizyta u Alpak w stajni: 30 zł. Dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Uwaga! W podsumowaniu rezerwacji, jakie otrzymacie Państwo na maila, mogą pojawić się nieścisłości dotyczące opłat. Wynikają one z niedoskonałości systemu rezerwacji, z którego korzystamy.

Obowiązujące zasady opisane są powyżej. 

Płatność - płatności przyjmujemy tylko gotówką. Będziemy wdzięczni za przygotowanie odliczonej kwoty.

Wystawiamy paragony z kasy fiskalnej. 

Parking: Prosimy o pozostawienie samochodu poza teren Hodowli.

Toaleta: Brak toalety dla gości.

Odwołanie Spotkania z naszej strony, m.in.:

- rezerwujemy sobie możliwość odwołania spotkania w przypadku uciążliwej dla zwierząt pogody (deszcz, wiatr, upał) -  zamiennie zaproponujemy Państwu Wizytę u Alpak w stajni, jak i innych zdarzeń, które mogą mieć miejsce w prywatnej hodowli zwierząt.

Odwołanie Spotkania przez Państwa. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o rezygnacji ze spaceru. Państwa miejsca chętnie zajmą inni goście.

Regulamin przebywania na terenie Hodowli Alpaki Na Okęciu.

ZAREZERWUJ SPOTKANIE