SPOTKANIE Z ALPAKAMI

Szanowni Państwo, drogie dzieci, mili goście,

Aktualnie mamy otwarte rezerwacje do 31 maja 2020 r.

Zanim przystąpicie Państwo do rezerwacji, uprzejmie prosimy o przeczytanie poniższych informacji oraz zapoznanie się z Regulaminem przebywania na terenie Hodowli Alpaki Na Okęciu. Ta prośba pojawia się nie bez powodu. Dbamy o jak najlepszą organizację spotkań, miłą atmosferę, komfort i bezpieczeństwo naszych gości a także o bezpieczeństwo i dobro naszych zwierząt. Chcemy również uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, że ktoś czegoś nie wiedział i jest zmuszony udać się do bankomatu opóźniając spacer dla reszty grupy. Prosimy jedynie o minutę Państwa czasu na zapoznanie się z informacjami przed dokonaniem rezerwacji i przybyciem.

Terminy najbliższych Spacerów

Czwartek      17.30 - 18.30

Sobota          12:00 - 13:00 

Sobota          14.30 - 15.30 

Niedziela      12.00 - 13.00 

Niedziela      14.30 - 15.30 

Na każde spotkanie z alpakami należy się wcześniej zapisać

Przybycie na spotkanie. 

Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie na umówione spotkanie. Nie ma potrzeby przyjeżdżać 30-40 min przed czasem, ponieważ zwierzęta w ostatniej chwili są przeprowadzane z wybiegu do miejsca spotkań. Ze względu na bezpieczeństwo zwierząt podczas przeprowadzania bramę na teren otwieramy kilka minut przed godziną spotkania.

Na czym polega Spacer z alpaką - rozpoczniemy od zapoznania się ze zwierzętami i opowiemy o zasadach bezpiecznego spacerowania. Opowiemy o zwierzętach, ich naturze. Uczestnicy otrzymają pakiet alpaczych smakołyków, będą mieli możliwość zapoznania się z Alpaką, z którą wkrótce wyruszą na spacer. Na spacer wyruszamy grupą zwierząt spacerujących wraz z prowadzącymi je gośćmi. Spacerujemy po pobliskich uliczkach.

Spacer potrwa ok. 45 minut.

Koszt: 70 zł za każdego uczestnika powyżej 13 roku życia, 30 zł za drugie i kolejne dziecko pod opieką jednego opiekuna. 

Obuwie.

Prosimy o ubranie pełnego (zakrytego) obuwia. Przed wejściem do stajni każdy uczestnik jest zobowiązany do przejścia przez matę dezynfekującą. Jest to mata nasączona antybakteryjną pianą. Może się zdarzyć, że płyn dostanie się do butów odkrytych lub zamoczy buty z chłonną podeszwą (np. espadryle). Piana jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia, chodzi wyłącznie o ewentualny dyskomfort. Zakryte obuwie jest też wskazane w przypadku spacerowania po wilgotnych terenach oraz w celach ochronnych przy ewentualnym nadepnięciu stopy przez zwierzę.

Cennik usług

Spacer z alpaką po Okęciu:

70 zł każdy uczestnik spaceru od 13 roku życia.

30 zł drugie i kolejne dziecko poniżej 13 roku życia pod opieką jednego opiekuna. 

Dzieci poniżej 13 roku życia spacerują ze zwierzęciem zawsze pod opieką osoby dorosłej.

Każde dziecko musi być pod opieką jednej osoby dorosłej. Jeśli zostały zarezerwowane dwie alpaki a przyjechał jeden rodzić z dwojgiem dzieci, będziemy zmuszeni zaproponować Państwu wspólny spacer rodzinny z jednym zwierzęciem. 

Jeśli zaś dwie lub więcej osób dorosłych chce prowadzić jedną alpakę lub towarzyszyć w spacerze, opłata zostanie pobrania od każdej z osób.

Uwaga! W podsumowaniu rezerwacji, jakie otrzymacie Państwo na maila, mogą pojawić się nieścisłości dotyczące opłat szczególnie jeśli dokonaliście rezerwacji 1 alpaki na 2 osoby. Wynikają one z niedoskonałości systemu rezerwacji, z którego korzystamy.

Obowiązuje cennik opisany szczegółowo powyżej. 

Płatność - płatności przyjmujemy tylko gotówką. Będziemy wdzięczni za przygotowanie odliczonej kwoty.

Wystawiamy paragony z kasy fiskalnej. 

Parking: Prosimy o pozostawienie samochodu poza teren Hodowli.

Toaleta: Brak toalety dla gości.

Odwołanie Spotkania z naszej strony, m.in.:

- rezerwujemy sobie możliwość odwołania spotkania w przypadku uciążliwej dla zwierząt pogody (deszcz, wiatr, upał) -  zamiennie zaproponujemy Państwu Wizytę u Alpak w stajni,

jak i innych zdarzeń, które mogą mieć miejsce w prywatnej hodowli zwierząt.

Odwołanie Spotkania przez Państwa. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o rezygnacji ze spaceru. Państwa miejsca chętnie zajmą inni goście.

W przypadku odwołania rezerwacji w terminie krótszym niż 48 godzin przed datą spotkania lub niestawienia się na spotkaniu bez odwołania, przy dokonywaniu kolejnej rezerwacji poprosimy o wcześniejsze uregulowanie należności przelewem. Jej uregulowanie będzie warunkiem rezerwacji. 

Regulamin przebywania na terenie Hodowli Alpaki Na Okęciu.

Dokonanie rezerwacji oznacza zapoznanie się z powyższymi zasadami i Regulaminem oraz ich zrozumienie i akceptację. 

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

 

© 2019-2020 Alpaki Na Okęciu. Wszelkie prawa zastrzeżone.