MEDIA O NAS

b69d1fdb1f7e0f7b956c53a51dd7799b.jpg

Alpaki dają w kość

27.03.2018

W Internecie krąży plotka, że alpaki to bezobsługowe kury, znoszące złote jajka. Nic bardziej mylnego. Agnieszka Pawłowska przekonuje się o tym każdego dnia, hodując stado alpak koło lotniska na warszawskim Okęciu.

Źródło: www.topagrar.pl

Strzyża Alpaki Na Okęciu

2017-04-26

Super Stacja

Alpaki - zwierzęta, które dają radość. Odwiedziliśmy hodowlę w Warszawie

2016.12.12

W warszawskiej dzielnicy Okęcie znajduje się jedna z nielicznych w Polsce hodowla alpak. To zwierzęta z rodziny wielbłądowatych, niezwykle przyjazne ludziom i posiadające właściwości terapeutyczne.

Żródło: www.superstacja.tv

alpaki-tvn-768x398.jpg

Okęcie to nie tylko lotnisko. Swój dom mają tam… alpaki

2016-12-11

Na warszawskim Okęciu znaleźć można hodowlę alpak. Jej właścicielka ma 28 osobników, na wiosnę urodzą się młode. Zwierzęta są miłe i chętne do przytulania, a opieka nad nimi nie jest bardzo ciężką i wymagającą pracą. […]

Źródło: www.tvn24.pl

Mikołajki z Alpakami. Wyjątkowe zwierzęta na Okęciu

2016-12-04

Wyjątkowe mikołajki odbyły się na Okęciu w Warszawie. Głównymi “gwiazdami” wydarzenia były… alpaki, czyli przypominające połączenie lamy z wielbłądem. Nietypowe spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Każdy chciał bowiem zobaczyć alpaki na własne oczy. A nie jest to proste, ponieważ zwierzęta zamieszkują góry w Ameryce Południowej. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Źródło: www.warszawa.naszemiasto.pl

metrowarszawa.gazeta.pl-alpaki.jpg

Na Okęciu mieszkają alpaki! “W kwietniu szykuje się kolejnych 12 porodów”

2016-12-05

Hodowlę na Okęciu zamieszkuje 28 alpak. Zdjęcie uroczych pyszczków pojawiło się na twitterowym koncie lotniska. W ten żartobliwy sposób port lotniczy przypomniał, że “Lotnisko Chopina” i “Okęcie” to nie jedno i to samo, a lotnisko należy określać właśnie tym pierwszym mianem. Okęcie to nazwa osiedla, w obrębie której Lotnisko Chopina  się znajduje i zależy mu na tym, by tych nazw nie mylić.

Żródło: http://metrowarszawa.gazeta.pl